Mandje
Uw mandje is leeg.


BVBA Apotheek Patrick Meysen
Markt 22, 3990 Peer
Tel. +32(0)11/610300 - Fax +32(0)11/610308
info@apotheekmeysen.be

Maandag tot vrijdag: 8u30-12u30 en 13u30-18u30
Donderdagnamiddag gesloten
Zaterdag:
8u30-12u30
 

 

___

Medisch A-Z > Geneesmiddelen > Geneesmiddelenlogo voor vrij verkrijgbare geneesmiddelen: Pharmasmile

Geneesmiddelenlogo voor vrij verkrijgbare geneesmiddelen: Pharmasmile

Als u naar televisiereclame kijkt, of u koopt vrij verkrijgbare geneesmiddelen bij uw apotheker, dan hebt u het hiernaast afgebeelde logo vast al wel gezien.

Zijn doel bestaat erin de gebruiker er aan te herinneren geneesmiddelen weldoordacht te gebruiken. Hij symboliseert het goed gebruik van het OTC geneesmiddel (niet voorschriftplichtig) voor een efficiënte en optimale verzorging.

In reclameboodschappen voor vrij verkrijgbare geneesmiddelen, symboliseert PharmaSmile vier boodschappen:

  • dit is een geneesmiddel;
  • vraag raad aan uw apotheker;
  • lees aandachtig de bijsluiter;
  • geen langdurig gebruik zonder medisch advies.


Deze boodschappen zijn eveneens terug te vinden in het logo. De rol van PharmaSmile is de weerslag van deze boodschappen te versterken en dit aan de hand van één visueel beeld.

Klik hier voor de boodschappen van het Pharmasmile-logo.

De gegevens op deze website zijn louter informatief en vervangen geenszins een medisch advies. Je dient bij het gebruik van geneesmiddelen steeds de bijsluiter te lezen. Bij twijfel of vragen, raadpleeg steeds je arts of apotheker. Alle op onze website vermelde prijzen zijn inclusief BTW en onder voorbehoud van prijswijzigingen en of typfouten.
VERANTWOORDELIJKE APOTHEKER: Meysen Patrick
VERGUNNINGSNUMMER van de apotheek : 723001 - ONDERNEMINGSNUMMER: BE 0472.146.609